10 wiosennych modeli torebek ze sklepu NOEMI

Czy można wejść w sezon wiosenny bez nowej, wiosennej torebki? Naszym zdaniem to niemożliwe. Dlatego też w naszym sklepie pojawiała się nowa kolekcja wiosennych modeli. Żywe kolory, wygodne fasony i ciekawe faktury to coś, co wyróżnia torebki z naszego sklepu. Stawiamy również na wysoką jakość i oryginalne kształty.

10 modeli torebek ze sklepu NOEMI

Damska torebka jest jak najlepsza przyjaciółka. Możemy się do niej zwrócić z prawie każdym problemem. W jej wnętrzu znajdziemy odpowiedzi na wiele naszych pytań. Ważne jest, aby w jej wnętrz u panował idealny porządek, a na zewnątrz mogła przyciągać wzrok ciekawym kolorem i fakturą. Powinna być wygodna i pasować do większości naszych ubrań.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wielkie znaczenie dla każdej kobiety ma torebka, dlatego też z wielką uwagą przykładamy się do wyboru modeli oferowanych w naszym sklepie. Jakie kolory będą modne tej wiosny? Sezon wiosna 2016 na pewno został opanowany między innymi przez pastelowe dodatki i akcesoria. Modne będą również żywe kolory m.in odcień „żonkilowy” czyli wyrazisty żółty. Oczywiście jak co sezon w modzie będą również nadruk marynarskie. Zapraszamy do obejrzenia wiosennych torebek z naszego sklepu!

IMG_3812

IMG_3813

IMG_3814

IMG_3816

IMG_3817

IMG_3818

IMG_3819

IMG_3820

IMG_3821

IMG_3822

Wszystkie torebki kupisz w sklepie NOEMI, Centrum SAS, Biała Podlaska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAS