6 niezbędnych gadżetów dla wędkarza

Sklep wędkarski w dziale Zielony Dom posiada bardzo bogaty asortyment gadżetów. To jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów wędkarskich w Białej Podlaskiej! Poznajcie 10 najważniejszych gadżetów dla wędkarza oraz zobaczcie co ciekawego można znaleźć w sklepie wędkarskim w Centrum SAS.

Zapraszamy na zakupy do sklepu wędkarskiego!

W Centrum SAS, na parterze, znajduje się bardzo bogato zaopatrzony sklep z asortymentem dla wędkarzy. Znajdziecie tam naprawdę wszystko, od malutki haczyków, po woblery, zanęty, ubrania wędkarskie, aż po siatki, odzież wędkarską, a nawet pontony i silniki! Dla wielu osób to najlepiej zaopatrzony sklep wędkarski w Białej Podlaskiej. Ceny również bardzo zachęcają. Zapraszamy!

ubrania wo

fotel 8 7 6 5 3 4 2 1

6 niezbędnych gadżetów dla wędkarza

Latarka 
Ważne jest to, aby latarka była wodoodporna. Najlepiej jeśli jest czołowa z mocnym ledowym bądź halogenowym reflektorem. Nowsze modele wyposażone są m.in. w magnes i ultra filetową diodę led (to pozwala na pracę przy świetle bez płoszenia ryb, ponieważ te światło jest dla nich niewidoczne)

Okulary polaryzacyjne 
Posiadają szkła z ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB i posiadają dużą efektywnością polaryzacyjną. Ciekawe są modele, które są niezatapialne i tym samym gdy wpadną nam do wody – zawsze wypłyną na wierzch.

Multitool 
Multitool to uniwersalny gadżet wielofunkcyjny, który doskonale sprawdza się podczas survivalowej wyprawy jak i wypadu nad pobliską rzekę

Pudełko z przynętami 
Powinno być przede wszystkim podzielone na wiele przegródek, aby mieć pełny porządek wśród tych elementów. Wszystkie haczyki, woblery powinny mieć swoje miejsce. Nie ma nic gorszego niż bałagan w pudełku z przynętami.

Wodoodporna torba / pokrowiec
Schowane do nich sprzęt, ciuchy czy dokumenty będą bezpieczne i użyteczne nawet po największej burzy.

5.00 avg. rating (99% score) - 3 votes

SAS