Dodatki do mieszkania w stylu folkowym

Jesteśmy dumnie ze swojej tradycji oraz kultury, dlatego też coraz chętnie wprowadzamy do swoich pomieszczeń dodatki w ludowym stylu. Jeszcze nie dawno styl ten kojarzył nam się z sielskim życiem na wsi. Teraz wszedł na salony i jest kojarzony już nie tylko z tradycjami, ale również i dobrym gustem oraz szacunkiem do naszej kultury.

Folk w mieszkaniu

Wiele osób posiada w swoich domach ludowe dodatki, które są pamiątką po rodzinie, po przodkach. Bardzo często zajmują one specjalne miejsce, albo wręcz przeciwnie, są gdzieś ukryte, nie mogąc znaleźć sobie odpowiedniego „kąta”. Warto wiedzieć, że obecnie panuje moda na ludowe dodatki do mieszkania i są one teraz bardzo chętnie eksponowane. Dlatego też jeżeli posiadamy takie elementy wystroju to zróbmy im miejsce w naszych domach, a jeżeli nie to wybierzcie się np. do naszego sklepu DomDekor i poszukajcie czegoś dla siebie!

Mamy szeroki wybór wspaniałych kubków, filiżanek i ozdobnej porcelany. Aby wrażenie było pełne, warto do domu wprowadzić nieco tradycyjnej ludowej ceramiki – jak ta z Bolesławca, w wyraziste, na ogół abstrakcyjne wzory. Bogaty wybór tego typu naczyń znajdziemy w naszym sklepie.

IMG_3803

IMG_3802

IMG_3801

IMG_3798
IMG_3796

IMG_3800

IMG_3799

Wszystkie produkty kupisz w sklepie DomDekor, CH Sas, Biała Podlaska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAS