Dostawa pięknych mebli w turkusowych i szarych kolorach

tuues777

Meblowy Kąt to centrum wyjątkowych mebli, wyselekcjonowanych i sprowadzanych tylko od najlepszych producentów. Niedawno dostaliśmy piękny zestaw mebli w modnych odcieniach turkusu i szarości z fabryki mebli GABI. Zobaczcie jak można urządzić pomieszczenie z użyciem tych elementów. 

Meble w kolorze turkusu i szarości

Połączenie turkusu i szarości to wspaniały pomysł na urządzenie wnętrza. Te odcienie bardzo zgodnie uzupełniają się i tworzą spójną całość. Taka kolorystyka działa uspokajająco, będzie też synonimem dobrego smaku i elegancji.

Z czym łączyć turkus? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcielibyśmy osiągnąć. Możemy wybrać jedną z opcji:

  1. turkus jest zrównoważony przez kontrastowe kolory jak żółty, limonkowy czy pomarańczowy. W rezultacie wnętrze będzie pogodne i optymistyczne (nie czuje się przytłoczenia i zimna, które powodują kolory pochodne od niebieskiego)
  2. turkus i pastele – takie zestawienie wycisza intensywność barwy; w pokoju zrobi się lekko, nieco cukierkowo.
  3. turkus i kolory jemu pochodne – czyli dobieramy barwy ziemi i odcienie niebieskiego. Otrzymamy stonowane, kojące zmysły wnętrze.

Sofa Katharina i Charme od Gabi

Sofa Katharina i Charme to komfortowy i elegancki mebel, który idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Wielość tkanin obiciowych pozwala na stworzenie formy zarówno klasycznej jak i nowoczesnej.  Mebel wykonany na  sprężynach falistych. Tego typu meble stają się wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia, w szczególnością ozdobą salonu i pokoju dziennego.

Meble Gabi to gwarancja jakości! Fabryka mebli w Piaskach istnieje od 1991rJest prężnie i dynamicznie rozwijającą się grupą spółek zatrudniających około 1100 osób. Sukces na rynku polskim i zagranicznym zawdzięcza ciągłemu rozwojowi technologii i nowemu wzornictwu. Wieloletnie doświadczenie dało firmie trwałą i pewną pozycję w branży meblowej na rynku krajowym i zagranicznym. Bogata i różnorodna oferta wychodzi naprzeciw zmieniającym się gustom i oczekiwaniom.

meble biała podlaska

meble biała podlaska

meble biała podlaska meble biała podlaska meble biała podlaska turus4

WSZYSTKIE MEBLE I DODATKU KUPISZ W CH SAS BIAŁA PODLASKA, SKLEP „MEBLOWY KĄT”

ZAPRASZAMY!

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

SAS