Militaria – dla fascynatów survivalu i hobbystów

Mało jest miejsc w Białej Podlaskiej, gdzie można kupić różne militarne gadżety i akcesoria. W sklepie Zielony Dom, obok sklepu wędkarskiego znajduje się również stoisko z militariami. Dla fascynatów survivalu i samoobrony czy hobbystów militariów taki sklep to prawdziwa „perełka”.

Sklep z militariami

Dlaczego ludzie, głównie mężczyźni interesują się militariami? Na pewno wiele osób pociąga przygoda i survival, które to są zawsze powiązane z militarnymi gadżetami. Szczególnie mężczyźni mają ochotę raz na jakiś czas sprawdzić siebie w trudnych warunkach. Stąd tak duża popularność wędkarstwa czy survivalowych wyjazdów. Tego typu wyjazdy wymuszają na uczestnikach posiadanie wielu gadżetów o charakterze militarnym.

Druga grupa pasjonująca się militariami to osoby, które zainteresowane są historią. Swoją pasją chcę również realizować po przez zbieranie różnego rodzaju gadżetów związanych właśnie z militariami jak repliki broni, tarcze, odznaki i tym podobne elementy. Kolejna grupa osób, które na pewno będą zainteresowane militariami to fascynaci samoobrony. Oni również mogą wyposażyć się w wiele różnych gadżetów, które to mogą znaleźć właśnie w militarnym sklepie.

W centrum SAS, w sklepie Zielony Dom, razem ze stoiskiem wędkarskim jest również stoisko militarne. Znajdziecie tam m.in.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze sklepu!

mil2

mili3

mili4

mili5

mili6

milil8

militaria1

Wszystkie produkty kupisz w sklepie Zielony Dom, Centrum SAS, Biała Podlaska

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

SAS