Niemieckie i belgijskie słodycze – tylko u nas!

W sklepie GTM znajdziecie wyjątkowe słodycze z Niemiec i Belgii, których na pewno nie spotkacie w zwykłych sklepach. Belgijskie czekolady rozpływają się w ustach, a niemieckie słodkości zadowolą każdego dzieciaka. Zobaczcie słodkie hity ze sklepu GTM!

Niemieckie i belgijskie słodycze

Absolutnym hitem są belgijskie czekolady i czekolady marki CACHET. Składniki wymienione na opakowaniach wyglądają naprawdę dobrze, praktycznie bez żadnych chemicznych dodatków.

Oferta wygląda całkiem okazale, zwłaszcza jak na markę organiczną, której trudniej pozyskać ziarna. W sklepie można kupić następujące tabliczki od Cachet np. czekolada deserowa z cytryną i pieprzem, czekolada deserowa z jeżyną i imbirem, czekolada deserowa pomarańczowo-migdałowa, czekolada deserowa z gruszkami i migdałami, czekolada deserowa 57%, czekolada deserowa Peru, czekolada gorzka z ziarnem kakao, czekolada gorzka 72% Organic. czekolada mleczna z karmelem i solą czy czekolada mleczna z migdałami i miodem. Trzeba przyznać, że smaki mają naprawdę ciekawe i zachęcające!

2 3 4

5

Oprócz belgijskich czekolad naprawdę wspaniałe są między innymi czekoladki z rumem, przepyszne pralinki, wspaniałe owocowe galaretki i wiele innych! Podarowanie komuś takich oryginalnych słodyczy będzie wyjątkowo przyjemne! Zapraszamy na zakupy do sklepu GTM (parter).

6

7 rum

8 9 10 11 12

Wszystkie słodycze kupisz w sklepie GTM, w CH SAS, Biała Podlaska

5.00 avg. rating (99% score) - 2 votes

SAS