Nowość! Piękne buty pojawiły się w sklepie NOEMI

IMG_4072

Pierwszy raz w sklepie NOEMI pojawiły się piękne buty! Specjalnie na Wasze życzenie sprowadziliśmy bajeczne buty marki Monnari, idealne na wiosenne spacery, do pracy, do szkoły, na wesele i wiele innych okazji! Zobaczcie te najpopularniejsze modele!

Nowość! Buty w sklepie NOEMI

Sklep NOEMI specjalizował się głównie w sprzedaży ubrań oraz torebek. Jednak idealnym dopełnieniem damskich stylizacji są… buty! Na życzenie naszych Klientek postanowiliśmy sprowadzić najnowsze, wiosenne modele. Możecie je z łatwością dopasować do naszych wspaniałych torebek. Zapraszamy do obejrzenia 10 najnowszych modeli torebek z naszego sklepu.

Najnowsza kolekcja butów marki Monnari zachwyca każdego dnia nasze Klientki. Buty mamy dopiero od kilku dni, ale już cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ekskluzywna marka, modne fasony, nie wysokie ceny… to tylko kilka walorów naszego obuwia. Dlaczego warto postawić na buty marki Monnari?

Monnari to polska firma, zajmująca się głównie projektowaniem i sprzedażą odzieży damskiej oraz dodatkami takimi jak buty i Marka ta jest  liderem na polskim rynku eleganckiej, markowej odzieży dla kobiet powyżej 30 roku życia. Posiada trzy znaczące na polskim rynku marki MONNARI, PABIA, MOLTON i jest liderem w tym segmencie odzieży damskiej. Spółka posiada największą w tym segmencie sieć sprzedaży.

IMG_4063

IMG_4064

IMG_4065

IMG_4066

IMG_4067

IMG_4068

IMG_4069

IMG_4070

IMG_4071

IMG_4072

IMG_4074

IMG_4075

Wszystkie buty kupisz w sklepie NOEMI, Centrum SAS, Biała Podlaska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAS