O NAS

2010_05_18_21_05_10_banners_f03

 

Centrum Handlowe SAS to największy wielobranżowy punkt handlowy w Białej Podlaskiej i okolicy. Idea stworzenia miejsca skupiającego sklepy o rozmaitych profilach została zaczerpnięta przez właściciela firmy Jerzego Jaworskiego z wzorców zachodnich. Pomysł został zrealizowany w 1996 roku, co na tamte czasy było projektem bardzo nowatorskim. W ten sposób zaniedbane i zniszczone budynki dawnego Przedsiębiorstwa Remontowego Sprzętu Wodno-Melioracyjnego, po gruntownym remoncie i modernizacji, zostały przekształcone w nowoczesne – jak na tamte czasy – wielobranżowe centrum handlowe.

Początkowo zagospodarowany był tylko parter budynku głównego, a po upływie roku pojawiły się sklepy również na piętrze. W miarę upływu lat sukcesywnie modernizowano wnętrze i restaurowano elewację. W 2001 roku w nowo dobudowanej trzykondygnacyjnej części otwarty został salon meblowy, a wkrótce potem w drugim skrzydle powstał sklep Zielony Dom. W ten sposób Centrum Handlowe SAS miało już cztery wejścia do budynku, każde z wielomiejscowym parkingiem.  W 2008 roku dobudowana została przednia klatka schodowa, co znacząco poprawiło frontowy wizerunek budynku.

Obecnie Centrum Handlowe SAS to 10 000 m² powierzchni handlowej. Większą część stanowią sklepy firmowane marką SAS – należą do nich Zielony Dom, Meblowy Kąt, Galeria Światła, Majster, AGD/RTV, DomDekor, Aksamitka, Noemi, Dotyk Natury oraz Księgarnia i Upominki. Do markowych sklepów SAS należy również salon AGD/RTV ZURT, usytuowany przy ul. Janowskiej 11, oraz centrum ogrodnicze Zielony Ogród przy ul. Brzeskiej 134. Pozostała część powierzchni budynku głównego przy ul. Sidorskiej 2k dzierżawiona jest najemcom różnych innych branż, co pozwala na przedstawienie klientów bogatej i zróżnicowanej oferty handlowej.

W SASie znajdziesz niemal wszystko. Do domu zamówisz piękny dywan, wygodną kanapę i gustowne meble, okna ozdobisz elegancką firanką bądź roletą, a ściany odświeżysz niebanalną tapetą bądź farbą w Twoim ulubionym kolorze. Swoje wnętrze wyposażysz w nowoczesny sprzęt AGD i RTV, wyszukaną porcelanę i najwyższej jakości utensylia kuchenne, a do każdego pomieszczenia dobierzesz znakomite oświetlenie. Dla siebie kupisz modną odzież i obuwie, luksusowe kosmetyki i oryginalną biżuterię, a swoje dziecko ucieszysz fantastyczną zabawką lub ciekawą książką. Codziennie zaopatrzysz się w świeże pieczywo, nabiał i wędliny oraz aktualne gazety i czasopisma. SAS zatroszczy się również o Twój ogród, wyżywienie i pielęgnację Twojego czworonoga, a także o Twoje wędkarskie lub myśliwskie hobby. O wzrok możesz zadbać u optyka, a jeśli zabraknie złotówek na dalsze zakupy, pomocy w wymianie udzieli kantor.

Serdecznie zapraszamy!