Poznaj wyjątkowe kosmetyki z Rosji – rewelacja!

 

ros

O rosyjskich kosmetykach krążą już legendy. Podobno ich właściwości biją na głowę większość innych produktów. Oczywiście każdy wyrabia sobie swoje zdanie po czasie ich używania, ale my podtrzymujemy opinię odnośnie tego, że są to kosmetyki rewelacyjne i warto ich wypróbować!

Rosyjskie kosmetyki

Te kosmetyki kupisz w naszej drogerii Dotyk Natury. Piervoe Reshenie wprowadzając na rynek serię kosmetyków „Receptury Babuszki Agafii”, kierowało się właśnie tym zamysłem. Znana uzdrowicielka Agafia Ermakova od dzieciństwa poznawała dobroczynne działanie syberyjskich ziół. Stosowane przez nią receptury były przekazywane i doskonalone z pokolenia na pokolenie. Stosowane zestawy ziół oraz receptury Agafii oparte są o wieloletnie doświadczenie, a ich wyjątkowe właściwości lecznicze zadziwiają współczesnych kosmetologów.

Linia kosmetyków „Receptury Babuszki Agafii” została stworzona w oparciu o wypróbowane przez wieki syberyjskie receptury zielarskie. Każdy z produktów zawiera wiele ekstraktów i olei pochodzących z roślin zbieranych w nieskazitelnych i czystych ekologicznie obszarów Syberii, lub z ekologicznych upraw prowadzonych, w oparciu o bardzo rygorystyczne wymagania, w tychże rejonach.

Co wyróżnia kosmetyki z serii „Receptury Babuszki Agafii” spośród innych dostępnych na rynku:

  • Korzeń mydlnicy lekarskiej, zawierającej naturalne saponiny, stosowany, jako podstawa myjąca w produktach serii, tworzący bogatą pianę naszych szamponów i płynów do kąpieli;
  • Zastosowanie naturalnych surowców roślinnych pochodzących z czystych ekologicznie obszarów Syberii oraz regionu jeziora Bajkał;
  • Receptury kosmetyków skomponowane w oparciu o wielowiekowe doświadczenie syberyjskich uzdrowicieli;
  • Rygorystyczny nadzór Rosyjskiego Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich nad stosowanymi materiałami pochodzenia roślinnego.

 

Co warto kupić z oferty rosyjskich kosmetyków?
Planeta Organica, szampon z organicznym olejem cedrowym
– Przepisy Babci Agafii, maska do włosów drożdżowa
Natura Siberica, rokitnikowa maska do bardzo zniszczonych włosów „Intensywna Regeneracja”
Przepisy Babci Agafii, Tradycyjny Syberyjski szampon nr 1 na cedrowym propolisie
Przepisy Babci Agafii, Tradycyjny Syberyjski balsam nr 1 na cedrowym propolisie
Natura Siberica, rokitnikowy szampon do włosów suchych i normalnych „Intensywne Nawilżenie”
Apteczka Babci Agafii, Aktywne serum na porost włosów
5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

SAS