Prowansalski drewniany stół dla całej rodziny w dobrej cenie!

stół

Porządny stół to fundament każdej rodziny. W sklepie Meblowy Kąt niedawno pojawił się wspaniały model w prowansalskim stylu. Stabilny, bardzo trwały, taki, który będzie z nami na długie lata. Łagodna kolorystyka dopasuje się praktycznie do każdego wnętrza.

Prowansalski stół rodzinny

Stół jest miejscem, które jednoczy rodzinę. Warto posiadać w swoim domu stół, przy którym zmieszczą się wszyscy członkowie rodziny, którego blat zawsze zmieści wszystkie półmiski, talerze i inne elementy zastawy.

Blat z pięknego, naturalnego drewna. Krzesła  wygodne, w prowansalskim stylu. Jedzenie i siedzenie przy takim stole to czysta przyjemność!

Styl prowansalski kojarzy się z pejzażem francuskiej wsi latem. To styl, który jest wyjątkowo przytulny i ciepły. Bazuje na neutralnych kolorach takich jak szarości, beże czy biele, które uzupełniane są o żółty, pomarańczowy czy lawendowy. Meblowy Kąt w CH SAS oferuje meble w Stylu Prowansalskim, które urzekają swoją prostotą. Wśród dodatków, które proponujemy warto zwrócić uwagę na romantyczne zegary, doniczki czy kwietniki, które w bezpośredni sposób nawiązują do kolorystyki stylu. Styl prowansalski kocha rośliny – zwłaszcza te suszone, które dodają klimatu w każdym mieszkaniu.

ktredz

stol

Stół do kupienia w sklepie Meblowy Kąt w CH SAS, Biała Podlaska

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

SAS