Relacja z 20 urodzin SAS!

W sobotę 19 listopada odbyły się huczne obchody dwudziestolecia otwarcia pierwszego w Białej Podlaskiej Centrum Handlowego SAS, które obfitowały w wiele atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy. Relację na żywo można było obejrzeć na fanpage’u galerii.

Przez cały dzień odbywały się liczne licytacje, na których klienci mogli nabyć wartościowe towary w bardzo atrakcyjnych cenach, zaczynając od około 20% ich półkowej wartości. I tak nowych właścicieli znalazły min. ekspres do kawy, Telewizor 48’’, wolnoobrotowa wyciskarka do soków, komplet garnków i sztućców, porcelanowy zestaw kawowy, zestaw walizek, grill ogrodowy, wkrętarko-wiertarka, zestawy żywnościowo-pielęgnacyjne dla psa i kota, meble oraz wiele innych atrakcyjnych produktów ze wszystkich sklepów.

Główną atrakcją całych obchodów było wielkie losowanie nagród. Warunkiem uczestnictwa było zrobienie tego dnia zakupów na minimum 50 zł w sklepach firmowych SASa, za które wydawano kupony loteryjne. Lista nagród była długa, począwszy od zestawów upominkowych, przez bony zakupowe, robot kuchenny, kuchenkę mikrofalową, mikser, odkurzacz, po nagrodę główną – 55” telewizor Philips, który trafił w ręce uradowanej Pani Agnieszki Och.

Między licytacjami za prawidłową odpowiedz na proste pytanie dotyczące Centrum SAS Klienci byli nagradzani drobnymi upominkami. Zaplanowano również wiele atrakcji dla najmłodszych. Każde dziecko biorące udział w zabawie z kolorowankami otrzymało nagrodę. Na pierwszym piętrze czas dla dzieci umilały gry i zabawy prowadzone przez główne postacie ze znanej bajki „Masza i Niedźwiedź”.  Przez cały dzień po terenie Galerii przechadzała się Myszka Minie, która pozowała do zdjęć oraz rozdawała podarunki, by nikt nie wyszedł z Centrum bez prezentu.

Pięknym zwieńczeniem tej obfitującej w wiele atrakcji imprezy urodzinowej Centrum Handlowego SAS był tort urodzinowy w postaci przepysznych muffinek z logo firmy. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę, a kogo nie było, niech żałuje… 😉

A poniżej galeria zdjęć z Wielkiego Świętowania!

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAS