Roślinne kosmetyki O’Herbal

4.75 avg. rating (95% score) - 4 votes

herbal

O’Herbal to seria nowoczesnych szamponów i odżywek do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów. Standaryzowane (tzn. z gwarantowaną koncentracją) ekstrakty roślinne (Provital, Francja). Przyjazne dla środowiska. Opakowania używane w serii O’Herbal nadają się do recyklingu.

Kosmetyki O’Herbal

Każdy składnik tych kosmetyków jest wybierany przez wykwalifikowanych specjalistów. Jest on dokonywany na podstawie ich indywidualnego korzystnego oddziaływania na skórę oraz wzajemną korelację z innymi składnikami.

Kosmetyki dostępne są w drogerii Dotyk Natury.  Co Klientki kupują najchętniej? Bardzo często kupowana jest maska do włosów farbowanych. Naturalna maska zapewnia włosom niezbędną pielęgnację po farbowaniu – przeciwdziała szybkiemu wypłukiwaniu pigmentu, odżywia i odbudowuje strukturę włosów farbowanych. Regularne stosowanie maski zapewnia długotrwałe utrzymanie głębokiego, nasyconego koloru. Dodatkowo zawiera: oliwę z oliwek, keratynę i kwas mlekowy. Ekstrakt z macierzanki regeneruje łodygę włosa uszkodzoną farbowaniem, nadaje włosom blask

o-herbal-maska-do-wlosow-farbowanych-z-ekstraktem-z-macierzanki-tymianku

Wszystkie kosmetyki O’Herbal kupisz w drogerii Dotyk Natury, w CH SAS, Biała Podlaska

4.75 avg. rating (95% score) - 4 votes

SAS