Wielkanocne koszyczki i ozdoby świąteczne z DomDekor

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami! Dlatego koniecznie zajrzyj do sklepu DomDekor po świąteczne koszyczki oraz ozdoby na stół i do mieszkania! Ogromny wybór wzorów, modeli i kolorów! Kupisz u nas wszystko, co potrzebne jest do wystrojenia w domu na te wyjątkowe dni!

Wielkanocne ozdoby z Dom Dekor

Na co warto zwrócić największą uwagę? Z pewnością zachwyca ogromny wybór koszyczków wielkanocnych. Od tych w klasycznym stylu, po prowansalskie oraz te w intensywnych kolorach. Oczywiście do kompletu możecie dokupić pięknie wykończone serwety.

Ogromną uwagę przyciągają ozdoby do mieszkania. Porcelanowe króliczki, wielobarwne pisanki, kolorowe palmy, bukiety, wiosenne wazony, bazie i wiele, wiele innych!

Nie można również zapomnieć o ozdobach na wielkanocny stół! Wspaniała porcelana, eleganckie komplety szkła, świeczki, wianuszki i stylowe obrusy. To wszystko kupisz w sklepie DomDekor! Zapraszamy!

wielkanoc 5

wielkanoc 1 wielkanoc 2 wielkanoc 3 wielkanoc 4
wielkanoc 6 wielkanoc 7 wielkanoc 8 wielkanoc 9 wielkanoc 9 wielkanoc 11 wielkanoc 15 wielkanoc 18 wilekanoc 13 wilekanoc 14 wilekanoc 16 wilekanoc 19 wilekanoc 20

wielaknoc 20

Wszystkie akcesoria kupisz w sklepie DomDekor, CH SAS, Biała Podlaska

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

SAS