Zadbaj o swój OGRÓD MARZEŃ!

Jak zaprojektować ogród?
Jak sprawić, aby nasze rośliny efektownie kwitły?
Jakie są najnowsze trendy w uprawie kwiatów?
Jak i kiedy wykonywać zabiegi na roślinach?

11. czerwca w godzinach 10.00 – 16.00 Centrum Ogrodnicze ZIELONY OGRÓD przy ul. Brzeskiej 134 zaprasza wszystkich miłośników ogrodnictwa! Odwiedzi nas znany dziennikarz telewizyjny Marek Jezierski, prowadzący w TVP 1 program „Rok w ogrodzie”.

IMG_8750

Już po raz kolejny Marek Jezierski będzie gościł w naszym Zielonym Ogrodzie. Przez cały dzień będzie można posłuchać opowieści o ciekawych odmianach roślin i najnowszych trendach ogrodniczych, zasięgnąć porad dotyczących wysiewu, upraw i pielęgnacji różnych gatunków kwiatów, ziół i warzyw. Nie zabraknie również wskazówek dotyczących prawidłowego przycinania drzew, komponowania roślin na balkonie i tarasie czy upraw BIO.

Co zrobić, aby trawnik w ogrodzie był zadbany?
Jak usunąć zbędne chwasty?
Jak uzyskać obfite plony?

Macie jeszcze inne zapytania? Odpowiedzi otrzymacie również od specjalistów znanych firm związanych z ogrodnictwem – takich jak Gardena, Bayer Garden, Compo, Villmorin Garden czy Fiskars – którzy w tym dniu także będą do dyspozycji naszych klientów.

Dodatkowym bonusem dla wszystkich dokonujących w tym dniu zakupów w Zielonym Ogrodzie będzie rabat -20% na cały asortyment, a także upominki dla klientów oraz wielki poczęstunek grillowy dla każdego gościa.

Nie macie planów na tę sobotę? Warto przyjść i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ogrodnictwa i planowania przestrzeni zielonej. Wszak ogród powinien być nie tylko miejscem do zagospodarowania roślinności wokół swojego domu, ale także wygodną strefą relaksu i ukojenia po ciężkiej pracy.

Zapraszamy!

 

zielony_ogrod

 

ul. Brzeska 134, Biała Podlaska

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAS