Zobacz wspaniałe zasłony ze sklepu Margot

IMG_4137

Czym byłby nasze piękna okna bez wspaniałych zasłon? Zasłony i firany są niewątpliwie jedną z najpiękniejszych ozdób, dlatego też warto postawić na ciekawe wzory i tkaniny. W sklepie Margot z zasłonami i firanami znajdziecie ich ogromny wybór!

Wspaniałe zasłony

Zasłony świetnie się sprawdzą w każdym pomieszczeniu. Idealnie wkomponują się w te klasyczne wnętrza, oraz te bardziej nowoczesne. Gustowne zasłony ocieplą atmosferę w danym pomieszczeniu, pozwolą na zachowanie prywatności. Do każdego wnętrza dobiera się inny rodzaj zasłon, inne wybierze się do salonu (bardziej lekki), a te cięższe fasony będą świetnie pasować do sypialni (również dlatego, że nie przepuszczają światła).

W sklepie Margot, w naszym Centrum Handlowym SAS znajdziecie bardzo duży wybór różnego rodzaju zasłon oraz firan. Można dzięki temu w jednym miejscu dopasować do siebie obydwa te produkty. O czym trzeba pamiętać zanim zdecydujemy się na konkretny model zasłon i firan?

Zwróćmy uwagę na wielkość i kształt okna. W przypadku małych, słabo oświetlonych pomieszczeń zrezygnujmy z ciężkich i ciemnych tkanin. Pamiętajmy o tym, że zasłony powinny być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Ozdobne, z bogatym drapowaniem mogą sprawiać nieco więcej problemów podczas zasłaniania czy odsłaniania.

IMG_4135

IMG_4136

IMG_4137

IMG_4138

IMG_4139

IMG_4140

IMG_4141

IMG_4142

IMG_4145

aaa

bbb

Warto wiedzieć, iż w naszym sklepie można zakupić bon upominkowy na zakupy w naszym sklepie. 

IMG_4147

Wszystkie produkty kupisz w sklepie Margot, Centrum SAS, Biała Podlaska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAS